Pełny tekst newsa:

Świadomi świata
Dodano: 18-04-2021, 18:42

Dzień dobry.
Jako absolwent SP nr 32 w Bytomiu jestem bardzo dumny z tego, że dane mi było kończyć właśnie tę szkołę.
8 lat nauki zapamiętałem jako niezwykle rozwijający czas, który niezwykle poszerzył moje horyzonty i dał wiele możliwości rozwijania się.
Kadra pedagogiczna jest stworzona do pracy z dziećmi i młodzieżą i dzięki temu potrafi przekazać wiedzę na najwyższym możliwym poziomie.
Wraz z moimi przyjaciółmi z I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu bierzemy udział w olimpiadzie społecznej Zwolnieni z Teorii.
Nasz projekt Świadomi Świata ma na celu edukować ludzi w każdym wieku o otaczającym na świecie.
Codziennie na naszym Facebooku publikujemy
rozwijające posty z różnych dziedzin. Uczymy też jak bronić się przed
ostatnio niestety popularnymi fake newsami i przestrzegamy przed tymi najpopularniejszymi.
Byłoby nam niezmiernie miło, gdyby szkoła, która
pozwala swoim uczniom rozwijać się w wielu aspektach życia i nauki i bez wątpienia znajduje się w czołówce szkół podstawowych w Bytomiu, zechciała wspomnieć o naszym projekcie na swojej stronie internetowej.
Z góry dziękujemy za poświęcony czas.
Informacje o naszym projekcie można znaleźć na naszym Facebooku i pod adresem mailowym swiadomiswiata@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie :)
Mateusz Kołodziej