Z A S A D Y

im. 1 Pułku Strzelców Bytomskich dokonuje sekretariat szkoły w terminie od
4 marca 2024 r.
do 17 maja 2024 r.
w godzinach od 8:00 do 15:00.

Od kilku lat dla naszych pierwszoklasistów przygotowujemy ciekawe zajęcia dodatkowe:
gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, cykliczne spotkania z psychologiem i pedagogiem szkolnym, zajęcia z języka angielskiego i języka niemieckiego, zajęcia szachowe i lekcje siatkówki, zespoły wyrównawcze, zajęcia terapii ręki, spotkania socjoterapeutyczne, lekcje biblioteczne
Dla nowych uczniów również przygotujemy ciekawe zajęcia, oczekuj± c Państwa propozycji w celu zaspokojenia potrzeb Państwa dzieci.

Zapisu dziecka do szkoły dokonuje pracownik szkoły na podstawie dowodu osobistego lub innego dowodu tożsamosci rodziców/prawnych opiekunów dziecka i złożonego zgłoszenia (dziecko zamieszkałe w obwodzie szkoły) lub wniosku o przyjęcie dziecka (dziecko zamieszkałe poza obwodem szkoły).
Prosimy o podpisy obojga rodziców lub opiekunów prawnych na zgłoszeniach lub wnioskach.

• Zasady rekrutacji na rok szkolny 2024 / 2025 - informacja ogolna
    - pobierz plik

• Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy publicznej szkoły podstawowej
    - pobierz plik