XIII EDYCJA
REGIONALNEJ BYTOMSKO-CHORZOWSKIEJ
OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Za nami XIII edycja Regionalnej Bytomsko-Chorzowskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla uczniów klas 4 - 6 szkoły podstawowej pod patronatem Szkoły Języków Obcych Level.
Wzięło w niej udział około pół tysiąca uczniów z czterech śląskich miast: Bytomia, Chorzowa, Piekar Śląskich i Świętochłowic.

Zespół nauczycieli języka angielskiego przygotował trzy etapy konkursu, podczas których sprawdzana była znajomość gramatyki i słownictwa, umiejętność pisania, czytania i słuchania oraz komunikowania się w języku angielskim.
Wszyscy uczestnicy trzeciego etapu pokazali, że pomimo młodego wieku świetnie radzą sobie z językiem obcym.
Pierwsze miejsce w Regionalnej Bytomsko-Chorzowskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla szkoły podstawowej zdobył Igor Obrębski, a kolejne Igor Drzensla i Mateusz Jojko.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich chętnych zapraszamy już w następnym roku do wspólnej językowej zabawy!