Tradycje bożonarodzeniowe i wyniki konkursu

Poznawanie tradycji bożonarodzeniowych to część przedświątecznych lekcji. Oczywiście nie dotyczą one tylko polskich zwyczajów. Już od trzech lat uczniowie naszej szkoły produkują upominki wg zwyczajów anglosaskich. W środku jest coś fajnego, coś słodkiego i coś śmiesznego. Ciekawe, co się schowało w tych tegorocznych crackersach.
Ponadto nasi uczniowie klas 1-3 wzięli udział w świątecznym konkursie miejskim na kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu. Nasze uczennice, Aleksandra Szeliga i Milena Krasa, zdobyły pierwsze i trzecie miejsce. Natomiast uczeń klasy 1c Karol Tarkiewicz został laureatem konkursu plastycznego "Tradycje świąteczne w moim domu" organizowanego przez Uniwersytet Dzieci. Gratulujemy!