DZIEŃ ODKRYWANIA
TALENTÓW

21 marca 2012 r. w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu odbył się DZIEŃ ODKRYWANIA TALENTÓW pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia Piotra Koja i Dyrektora Miejskiego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu. Nasi uczniowie zaprezentowali się na trzech scenach. Na scenie głównej, która została przygotowana przez p. mgr Jadwigę Czajkowską i p. mgr Krystynę Kozieł zaprezentowały się: Agnieszka Salik, która zagrała na skrzypcach irlandzki utwór, najmłodsze wokalistki z kuźni talentów wystąpiły w repertuarze "Chodź pomaluj mój świat", z kolei Marysia Horyń za śpiewała "I'm Allive" Celine Dion. Każdy dzień przynosi przecież nowe nadzieje - to fragment piosenki "To nic kiedy płyną łzy" w wykonaniu Joanny Frączak z klasy VI. Kasia Grygorowicz , nasza szkolna artystka, zaśpiewała "Someone like you", "What's up" na koniec wystąpiła Sonia Raniecka w piosence "Bez łez". Na poziomie -1 Agory zaprezentowały się najmłodsze talenty naszej szkoły w trzech choreografiach tanecznych pod nadzorem p. mgr Anny Cieśli. Z kolei p. mgr Małgorzata Polak przygotowała roztańczonych uczniów do piosenki "Wyginam śmiało ciało". Na koniec uczniowie gimnazjum w duecie "OK." zaprezentowali się w dwóch tańcach hip-hopu. Na poziomie 1 Agory pokazała się grupa 10 wysportowanych dziewcząt z choreografią na stepach przygotowana przez p. mgr Renatę Zeliasz-Nguen. Nauczyciele dbają o to, by urozmaicić i wzbudzić większe zainteresowanie na lekcjach wychowania fizycznego. Gimnastyka akrobatyczna jest dyscypliną sportową, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń gimnastycznych o dużym stopniu trudności. Jej podstawy pokazały uczennice przygotowane przez p. mgr Beatę Lempart. W czasie trwania imprezy na poziomie 1 młodzież i rodzice wraz z dziećmi mogli zagrać w szachy. Stanowisko było przygotowane przez p. mgr Krystynę Sekułę. Również na tym poziomie p. mgr Ewa Kędzierzawska pokazywała stoisko placówki ZSO nr 11, gdzie można było zobaczyć ciekawe prace wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz prezentację o ZSO nr 11, którą przygotowały uczennice z klasy II b gimnazjum, Koordynatorem całości imprezy była p. mgr Krystyna Kozieł.