Program BAKCYL

Uczniowie klas 6-8 w ostatnim czasie brali udział w wykładach projektu Bakcyl (Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL, Fundacja Warszawski Instytut Bankowości). Prelekcje poruszały ważne tematy obecnych czasów: cyberbezpieczeństwo oraz szeroko pojęte zagadnienie pieniędzy, przedsiębiorczości i ekonomii. Prowadzący wyjaśniali jak bezpiecznie tworzyć i przechowywać hasła, czym jest pieniądz i dlaczego warto oszczędzać. Bardzo dziękujemy wolontariuszom Bakcyla! Wykłady prowadzili: Agnieszka Krzyszkowska, Agnieszka Zmarzlik, Adam Olszewski, Dariusz Drenda, Izabela Złotkowska, Magdalena Gogoc. Dziękujemy również Pani Magdalenie Więcek, koordynatorowi projektu Bakcyl, za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia.