BOJA 2023

Za nami X edycja Regionalnej Bytomskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. Mamy przyjemność przedstawić TOP 10, czyli uczniów, którzy poradzili sobie nie tylko z testem leksykalno - gramatycznym, ale i wykazali się bardzo dobrymi umiejętnościami informatycznymi. W tym roku szkolnym hasłem przewodnim i tematem prezentacji był BYTOM. Z przyjemnością obejrzeliśmy filmiki reklamujące nasze miasto. Prezentacje zostaną udostępnione Biuru Promocji Bytomia i w ten sposób zyskają większą publiczność.
A tak przedstawia się TOP 10 :

I miejsce - Jakub Krochmal - STO

II miejsce - Danylo Kharko - SP NR 9

III miejsce - Wojciech Zajączkowski - SP NR 54

FINALIŚCI :

Tymon Nowakowski - STO
Bartosz Bargieł - SP NR 45
Martha Antoniak - SP NR 3
Michał Radoła - SP NR 36
Fabian Grzesiak - SP NR 51
Paweł Waluś - SP NR 32
Nadia Górnik - SP NR 45
Dziekujemy uczniom za udział, nauczycielom za opiekę i wsparcie dla swoich podopiecznych. Dziękujemy Radzie Rodziców SP nr 32, szkole językowej MIRACLE oraz Biuru Promocji Bytomia za zasponsorowanie nagród!!!.