Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły to ważne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. Przedszkolaki z rodzicami są ciekawi samego miejsca i nauczycieli, zasad panujących w placówce i oferty edukacyjnej, a Nauczyciele i Dyrekcja - przyszłych uczniów ;-) 4 marca zaprosiliśmy przedszkolaków wraz z rodzicami do NASZEJ BAJKI, ponieważ taki tytuł nosił tegoroczny Dzień Otwarty. Bajkowi bohaterowie przywitali młodszych kolegów i zaprosili ich na wspaniały spektakl młodszej grupy teatralnej pt. "Kopciuszek". Po przemowie Pani Dyrektor, przedszkolaki podzieleni na grupy, zdobywali piegi. Wiele różnych zadań na nich czekało, ale poradzili sobie znakomicie, a szkolne mury opuszczali z uśmiechniętymi, piegowatymi buziami.
Do zobaczenia we wrześniu... w Naszej Bajce!