Dzień Dziecka! :)

Tradycyjnie, jak co roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Na dzieci z każdej klasy czekały różne niespodzianki. Były gry, konkursy i zabawy edukacyjne, a przy tym wiele radości i uśmiechu. Spotkaniu towarzyszyły rozmaite gry i zabawy na świeżym powietrzu, m.in przeciąganie liny, szczudła, narty czy wielkie bańki XXL! Mieliśmy też okazję ochłodzić się przy smakach ulubionych lodów. Uczniowie klas starszych doskonale bawili się w rytm znanych utworów muzycznych podczas pokazu tanecznego "Just dance" oraz szkolnego karaoke. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń. Pamiętajmy, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!
Ogromne podziękowania składamy Hufiec ZHP Bytom za umożliwienie wykorzystania sprzętu podczas dzisiejszych zabaw :)