Dzień otwartych drzwi

Dzień Otwarty to miłe wydarzenie, bo jest się czym pochwalić.
W dniu 20.03.2014r. bramę naszej szkoły przekroczyli przyszli uczniowie klas pierwszych. Najliczniejszą grupą były 6 i 7-latki.
Przyszli również uczniowie, którzy będą uczniami klas pierwszych naszego Gimnazjum nr 10
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 pani mgr Maria Morga serdecznie witając gości przybliżyła osiągnięcia i interesujące wydarzenia z życia szkoły. Przygotowane prezentacje multimedialne, bogate w ciekawe zdjęcia i nakręcony film z udziałem 6 i 7-latków naszej szkoły zaciekawiły najmłodszych gości.
Przybyli rodzice, dzieci i uczniowie mogli oglądać klasopracownie i inne pomieszczenia dla uczniów.
W kolorowej świetlicy pani kierownik mgr Barbara Stacha opowiadała o zajęciach świetlicowych.
Wielu rodziców w Dniu Otwartym zapisało swoje pociechy do pierwszych klas.