Dzień otwarty 2017

Dzień otwarty to było dla nas wyjątkowe swięto, ponieważ mieliśmy szczególnych gości - naszych potencjalnych uczniów i ich rodziców.
14 marca 2017r. o godzinie 16:00 odbyło się spotkanie z Dyrektorem Szkoły - Grażyną Dyszy oraz z nauczycielami naszej szkoły.
Rodzice dowiedzieli się o bogatej ofercie naszej placówki, otrzymali szczegółowe informatory oraz zapoznali się z pracą nauczycieli, pedagoga, psychologa oraz świetlicy szkolnej.
Pani dyrektor przedstawiła również szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, planowanych na przyszły rok szkolny.
Ogromną atrakcją były występy naszych uczniów - od talentów muzycznych, poprzez układy taneczne, akrobatyczne, aż do prezentacji sprawności zuchowych. Następnie goście wraz z rodzicami zwiedzili świetlicę, jadalnię, pracownię komputerową, językową, bawilandię oraz sale rekreacyjne i gimnastyczne.
Zapraszamy wszystkich w nowym roku szkolnym!