Wizyta Panów Policjantów przed feriami

W piątkowy poranek naszymi gośćmi byli bytomscy policjanci. Przekazali naszym Pierwszakom, jak unikać zagrożeń i bezpiecznie spędzić ferie. Dowiedzieliśmy się o zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw na podwórku, podczas przebywania w domu pod nieobecność rodziców i w kontaktach z obcymi. Nauczyliśmy się bezpiecznej pozycji, która chroni przed agresywnym psem. Panowie Policjanci przypomnieli również o konieczności noszenia elementów odblaskowych. Starsi uczniowie również rozmawiali o bezpiecznych feriach ze swoimi nauczycielami.
Teraz czujemy się gotowi na ferie! Wszystkim naszym Uczniom i ich Rodzinom życzymy zdrowych, bezpiecznych i radosnych ferii zimowych. W szkole widzimy się za dwa tygodnie, 30 stycznia. Do zobaczenia!