MAŁY GLOBTROTER

13 maja 2016r. w Szkole Podstawowej Nr 32 odbył się konkurs języka angielskiego MAŁY GLOBTROTER. Była to już V edycja konkursu. W tym roku został on objęty honorowym patronatem Prezydenta m. Bytomia Pana Damiana Bartyli.

Do konkursu przystąpili uczniowie z 12 bytomskich szkół podstawowych. Organizatorki, panie Adrianna Budzińska-Kruzel i Grażyna Pala zaprosiły młodych uczestników na wirtualną wycieczkę do Anglii, podczas której musieli oni rozwiązywać różne zadania, mające na celu sprawdzenie ich wiedzy na tematy związane z kulturą, geografią i realiami Anglii.

Najlepszymi globtroterami okazali się uczniowie SP32, a mianowicie, Kinga Kuboszek i Mateusz Kołodziej, którzy zajęli I miejsce. A oto pozostali laureaci:
II miejsce Zofia Świętochowska i Dominik Wach SP51
III miejsce Maria Kusko i Mateusz Suplik SP33

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i już teraz zapraszamy do udziału w następnej edycji MAŁEGO GLOBTROTERA. Tym razem będzie to wyprawa do Szkocji.