Gramy i śpiewamy dla Mai - koncert charytatywny

9 maja w naszej szkole odbył się cudowny koncert charytatywny, którego celem było wsparcie w zbiórce na leczenie dla Mai Krzaczek. Majeczka to nasza przyszła uczennica, która zachorowała na neuroblastomę. Niedawno przeszła poważną operację w Barcelonie, czeka ją leczenie w Madrycie. Koszty są przeogromne. To wszystko sprawiło, że w naszych głowach pojawił się pomysł zorganizowania koncertu charytatywnego dla naszej społeczności szkolnej, podczas którego zbieraliśmy pieniążki, którymi chcemy wesprzeć Maję.
Z całego serca dziękujemy naszym wspaniałym Artystom, którzy tego dnia zaprezentowali swoje talenty na naszej scenie i tym samym sprawili, że ten koncert był piękny, wzruszający, wyjątkowy. Namiastkę tego wydarzenia zostawiamy w galerii zdjęć... Dziękujemy!!!