KONKURS CZYTELNICZY

W dniu 12 kwietnia 2016 r. odbył się szkolny konkurs pt. "Świat Harrego Pottera", w którym udział wzięli uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej. I miejsce zajęla uczennica z klasy VI a Marcelina Bogdaniuk, II miejsce przypadło Mikołajowi Pradelokowi z klasy IV b, a III miejsce zajął uczeń klasy V b Patryk Szpara. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością treści książek o Harrym Potterze.
Gratulujemy !

W dniu 14 kwietnia 2016 r. odbył się czytelniczy konkurs ze znajomości książki Jadwigi Korczakowskiej "Spotkanie nad morzem" pt. "Chcę mieć przyjaciela" Konkurs ten przeznaczony był dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej. Zwyciężczynią została Kinga Ważyńska, II miejsce zajęła Alicja Dziuk a III miejsce przypadło Bartkowi Krawczykowi. Laureaci są uczniami klasy IV b.
Gratulujemy!