Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października, w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, czyli pierwszego w Europie ministerstwa oświaty.
To święto wszystkich nauczycieli, pedagogów, a także pracowników administracyjnych.
Dzisiejszą uroczystą akademię rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu. Następnie wysłuchaliśmy przemowy Pani Dyrektor oraz życzeń od Przewodniczącej Rady Rodziców. Druga część akademii to część artystyczna! Nasze zdolne uczennice dostarczyły wzruszeń, gdy pięknie zaprezentowały swoje talenty wokalne, a później też płakaliśmy...ale ze śmiechu. Co tu dużo mówić! Nasi uczniowie mają ogromne poczucie humoru i talenty kabaretowe! Przedstawili nauczycieli i życie szkoły z przymrużeniem oka... Oczywiście zastrzegli, że wszelkie podobieństwa do prawdziwych postaci i zdarzeń są wyłącznie przypadkowe :-)
Wszystkim Nauczycielom, Pedagogom , Pracownikom naszej szkoły życzymy radości i satysfakcji z codziennej pracy.