Dzień otwarty w SP32

Za nami dzień otwarty naszej szkoły, czyli pierwsze spotkanie przyszłych uczniów z murami szkoły, salami i nauczycielami. Przyszli Pierwszoklasiści zostali powitani już od progu szkoły, następnie udali się pod scenę, gdzie co nieco dowiedzieli się, co takiego ich czeka w przyszłych latach nauki :-)
Pani Dyrektor Grażyna Dyszy powitała Przedszkolaków i ich Rodziców, zapoznała z kadrą pedagogiczną i w skrócie opowiedziała o naszych działaniach i celach. Następnie mali Goście podzieleni na grupy, zdobywali pieczątki! A jak? Pozostanie to już naszą wspólną tajemnicą! Może nasza fotorelacja troszeczkę Wam zdradzi, co czekało na Przedszkolaków. Jedno jest pewne! Poradzili sobie świetnie! Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania?we wrześniu :) Dziękujemy za wspólny czas i do zobaczenia.