Inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018..
3 września odbyła się w naszej szkole uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019.
To był szczególnie ważny dzień dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy zasiądą w szkolnych ławach.
Starsi koledzy przygotowali dla nich specjalny program artystyczny, ktory został zaprezentowany po raz pierwszy na przepięknej scenie, wykonanej ze środków zebranych przez rodziców na tegorocznym festynie.
Pani Dyrektor życzyła im wszelkiej pomyślności, wspaniałej aklimatyzacji oraz pasowała ich symbolicznym ołówkiem na pełnoprawnych członków naszej szkolnej społeczności.
Starsi uczniowie wysłuchali apelu. W tym roku było to specjalne wydanie RMWu, czyli Radiowęzeł Muzyka Wiadomoœci, przygotowanego przez uczniów 3b gimnazjum.