ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Poniedziałkowy poranek, 1 września 2014 roku, to początek przygody ze szkołą dla uczniów czterech klas szkoły podstawowej (w tym po raz pierwszy dla sześciolatków) oraz dwóch klas gimnazjalistów.
Uroczysta akademia zgromadziła najpierw najmłodszych uczniów, którzy rozpoczynają swój pierwszy etap edukacyjny, wraz z rodzicami i wychowawcami, by z rąk pani dyrektor przyjąć najlepsze życzenia oraz zobaczyć montaż słowno-muzyczny przygotowany przez starszych kolegów z okazji ich dzisiejszego œwięta. Następnie przeszli do swych sal lekcyjnych, gdzie zostali oficjalnie pasowani przez wychowawcę na uczniów klas pierwszych.
W czasie kolejnej akademii, w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz rodziców ślubowanie złożyli uczniowie klas pierwszych gimnazjum, po czym mieli okazję podziwiać program artystyczny w wykonaniu starszych kolegów.
Uczniowie pozostałych klas powitali nowy rok szkolny w salach lekcyjnych wraz z wychowawcami, życząc sobie sukcesów w nauce oraz wielu miłych chwil w murach szkoły.