ŚLUBOWANIE KLAS I SP

Tradycją naszej szkoły stało się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów oraz pasowanie ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 32 w Bytomiu im. gen. J. Ziętka.
16.10.2013r. odbyła się uroczystość przyjęcia najmłodszych dzieci do grona pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.
Po uroczystym i bardzo podniosłym akcie ślubowania i pasowania, pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym recytowali wiersze i śpiewali piosenki, których już się nauczyli pod kierunkiem wychowawców w pierwszym miesiącu edukacji.
W pięknym montażu wokalno-lirycznym wystąpili również uczniowie klas starszych przygotowani przez panią J. Put.

Naszym najmłodszym i ich rodzicom życzymy wielu sukcesów, osiągnięć i radosnych chwil spędzonych
w murach naszej szkoły.