SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

We wtorek 10 października w prawdziwie jesiennej aurze, w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Bytomia i rejonu w sztafetowych biegach przełajowych. Na starcie zawodów do rywalizacji w każdej kategorii stanęło 17 szkół. Nasza szkoła wystartowała liczną ekipą w skład której wchodziły reprezentacje dziewcząt i chłopców. Uczniowie rywalizowli w ramach Igrzysk Dzieci ( klasy 4-6) oraz Igrzysk Młodzieży ( klasy 7-8). W kategorii dziewcząt młodszych zajęliśmy 3 miejsce! Chłopcy młodsi i starsi po bardzo zaciętej walce do samego finiszu w swoich kategoriach wybiegali 4 miejsca. Wszystkim naszym dzielnym sportowcom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!