ODKRYWCÓW TALENTÓW

Nasza szkoła, ZSO nr 11, otrzymała zaszczytny tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów", przyznawany przez Ministra Edukacji Narodowej. Tym samym zostaliśmy umieszczeni na ogólnopolskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów. 5 stycznia 2012 r. z tej okazji w szkole gościły władze Sląskiego Kuratorium oraz miasta. Autorki projektu, poszukujące już od wielu lat uczniowskich talentów to : mgr Krystyna Kozieł-prowadząca Koło Teatralne, mgr Krystyna Sekuła-Koło Historyczne i Regionalne, a także mgr inż. Ewa Kędzierzawska-Koło Biologiczne. Zaprezentowały one zaproszonym gościom swą pracę oraz osiągnięcia uczniów. Spotkanie uświetnił występ o tematyce bożonarodzeniowej, przygotowany przez mgr J. Czajkowską i małych artystów naszej szkoły.