Przedszkolaki w naszej bibliotece

Niedawno mieliśmy okazję gościć w naszej bibliotece szkolnej grupę dzieci z Przedszkola Nr 63 w Bytomiu, którzy nas odwiedzili wraz ze swoimi Paniami. Przywitała ich klasa III a, która pod kierunkiem swojej wychowawczyni przedstawiła inscenizację o książce. Następnie przedszkolaki mogli zobaczyć z bliska jak wygląda biblioteka szkolna, co w niej się znajduje oraz przejrzeć wybrane przez siebie książki i czasopisma dla dzieci. Nasi goście byli bardzo zainteresowani książkami. Obiecali, że w nowym roku szkolnym jako uczniowie będą często przychodzić do biblioteki po książki. Na zakończenie każde dziecko otrzymało zakładkę do książki zrobioną przez uczniów klasy trzeciej. Było nam miło gościć taką wspaniałą grupę.