ZIELONA SZKOŁA

W dniach od 7 do 20 września jak, co roku uczniowie klas trzecich i piątych przebywali w ramach Zielonej Szkoły we Władysławowie-Chłapowie. Atrakcji było bez liku: zajęcia hip-hopu, jogi, kick-boxingu, pływania na krytym basenie, olimpiada sportowa, chrzest morski, dyskoteki. Uczestnicy "zielonej szkoły" poznawali również bliższą i dalszą okolicę: zwiedzali Trójmiasto, gdzie głęboko w pamięci utkwiła im wizyta w gdyńskim akwarium oraz w fabryce cukierków "ciu ciu".W trakcie wycieczki na Hel mieli okazję płynąć statkiem i podziwiać wspaniałe foki w tamtejszym fokarium. Podczas pieszych wycieczek byli w latarni morskiej w Rozewiu, w Ośrodku Sportów Olimpijskich w Cetniewie, we Władysławiowie. Niezapomniana była również wizyta u bursztynnika, który wspaniałą gawędą poszerzył wiadomości o tym szlachetnym surowcu. Czas biegł szybko i ani się spostrzegli, jak trzeba było wracać, ale uczniowie zabrali ze sobą mnóstwo wspaniałych wspomnień i wrażeń.